Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php74/sess_884c56baf54fac7229cda1b5f9107f72, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/kodminet/public_html/sorucevap/qa-include/app/users.php on line 162

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php74) in /home/kodminet/public_html/sorucevap/qa-include/app/users.php on line 162
dropdown menu ile fiyat cekme - KodMerkezi.Net Soru Cevap Bölümü
Hoşgeldin ziyaretçi, soru cevap bölümümüzden daha iyi faydalanabilmek için 1-2 dk ayırarak üye olmanı tavsiye ediyoruz.
  • Register
Hoş geldiniz, KodMerkezi.Net Soru Cevap Bölümü sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Soracağınız soruya ait kategori bulamadıysanız, altta bulunan iletişim bölümünden eklenmesi için istekte bulunabilirsiniz.
0 votes
Arkadaslar merhaba,

Oncelikle bu soru daha once sorulmus ise kusura bakmayin, bulamadim.

2 adet farkli sehirden 4 farkli havaalanina fiyat listesi olusturmak istiyorum.bunu da drop down menu ile php de hazirlamak istiyorum. Daha yeni baslayan birisi olarak bugune kadar ziyaretcidefteri, iletisim formu, rezrvazyon formu gibi calismalar yapmistim. Bu istedigi  fiyat formunu nasil hazirlayabilirim? Yardimci olabilirseniz sevinirim.

Tesekkurler
in Veritabanı by

Your answer

Your name to display (optional):
Privacy: Your email address will only be used for sending these notifications.
Anti-spam verification:
To avoid this verification in future, please log in or register.
...